Fit Club Reformer kadınlara özel spor merkezi ; 18 yıllık spor geçmişi, 9 yıllık spor ve fitness üzerine çalışmalarının ardından Uludağ Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği’nde eğitimini tamamlayan Yasemin Tuna tarafından 2017 yılında Bursa Görükle’ de kurulmuştur.

Fit Club Reformer Görükle’ nin ilk ve tek kadınlara özel spor merkezidir. Kuruluşumuzun 3. Yılında 4500’in üzerinde kadın üyeye hizmet vermenin gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Neden Fit Club Reformer’ ı tercih etmeliyim ?

Fit Club Reformer kadınlara özel bir spor merkezinden çok daha fazlasıdır. 400 m2’lik bir alanda profesyonel ekibi ile 7 ayrı branşta hizmet vermektedir. Sağlıklı kilo alma, kilo verme ,form tutma gibi spora dair her türlü hizmeti sunarken aynı zamanda üyelerimizin yeteneklerini özgürce açığa çıkardığı ve farkındalıklarının artmasını kendine ilke edinmiş sosyal ve aynı zamanda paylaşımcı bir kulüp olmayı başarmıştır.

Salonumuzda kişiye özel ve grupla uygulanan egzersiz programlarımız ile üyelerimizi sağlıklı, formda, kaliteli ve pozitif bir yaşama davet ediyoruz.

Fit Club Reformer


Sizi ışıl ışıl, süper terli ve vücudunuzda ve yaşamınızda değişiklik yapmaya hazır bırakan eğlenceli, dans partisi egzersizlerini seviyorsanız, biz tam size göreyiz! Vücudumuzu hareket ettirmeye yönelik bulaşıcı coşkumuz, sınıflarımızda birleşiyor - size ihtiyacınız olan ve istediğiniz sonuçları alırken bir yandan da bunu yaparken eğlenmenizi sağlayan ruh dolu ve ilham verici egzersizler getiriyor. 

Her Adımla Seninleyiz !!!


Özel Pilates seansları ve büyük grup dersleri arasındaki boşluğu birleştiriyoruz. Pilates aparatı ve darbesiz egzersiz kombinasyonumuz, küçük grup sınıf ortamında vücudu güvenli ve verimli bir şekilde şekillendirir ve şekillendirir, böylece sonuçları hızlı bir şekilde görmeyi bekleyebilirsiniz. Form ve uyum vurgulanır. Bire bir dikkat sağlanır. Sizi en güçlü, en mutlu ve en sağlıklı siz yapmaya kararlıyız.

 

Günümüzde vücuda esneklik kazandırmak ve sağlıklı bir bedene sahip olmak adına çeşitli grup egzersizleri mevcuttur. Bu aktiviteler arasında en çok ilgi görenlerden biri pilatestir. Fit Club Reformer egzersizleri sayesinde kaslarınızı çalıştırabilir ve vücudunuzu sıklaştırabilirsiniz.

iletişim