Genel Pilates Düzenlemeleri

Önce Güvenlik

Eğitmenlerinizin yönergelerini ve rehberliğini izleyin ve yaralanmaları önceden onlara bildirin. Yakmak, terlemek ve heykel yapmak için 50 dakikanız var, bu yüzden stüdyoda geçirdiğiniz zamanın tadını çıkarın.>

İptal Politikası

Tüm PLTS sınıflarının 12 saatlik bir iptal politikası vardır; bu, ders saatinizden 12 saat öncesine kadar rezervasyonunuzu iptal etmek ve sınıf kredinizi korumak için zamanınız olduğu anlamına gelir. Ders saatinden sonraki 12 saat içinde iptal ederseniz, yine de ders krediniz için ücretlendirilirsiniz.

Lütfen Dakik ol !

Tüm kişisel eşyalarınızı bir dolaba koymak ve Reformer'a hazırlanmak için yeterli zamanı tanımak için lütfen dersiniz başlamadan 5-10 dakika önce gelin! İlk dersiniz ise 10 dakika erken gelmenizi tavsiye ederiz. Başladıktan sonra sınıfa katılmanıza izin veremeyeceğimizi lütfen unutmayın.

1PLTS Reformer Pilates, geleneksel Reformer pilates ile aynı mıdır?
Evet, PLTS Reformer Pilates egzersizlerimizi geleneksel Reformer Pilates'in temel ilkelerine dayandırıyoruz. Bununla birlikte, konsept PLTS'ye özgüdür ve buna oldukça benzeyen başka bir şey bulamazsınız.
2Giriş sınıfına katılmak zorunda mıyım yoksa ilk kez normal bir sınıfa katılabilir miyim?
Her zaman Reformer Giriş Sınıfına ilk kez katılmanızı öneririz. Ancak, ister bir Reformer Intro'ya, ister Normal bir Reformer Pilates Sınıfına ilk kez katılın, her zaman Reformer size gösterilecek ve eğitmen tarafından ilgilenilecektir.
3PLTS sınıfları tüm fitness seviyelerine yönelik midir?
PLTS'de Reformer Pilates'e herkes katılabilir. Yeni başlayan biriyseniz, değişiklik yapmak ve gerekirse daha az tekrar yapmak veya biraz nefes almak için ara vermek gayet iyi! Daha ileri düzeydeyseniz, ders sırasında da her zaman bir adım öteye gidebilirsiniz. Sizin için en iyi olanı bulun ve sürecin tadını çıkarın.
4PLTS'de haftada kaç kez çalışmalıyım?
Pratik yapmak mükemmelleştirir! İstediğiniz sonuçları gerçekten görmek ve hissetmek için haftada bir veya iki PLTS sınıfına katılmaya çalışın. Dilerseniz dilediğiniz kadar katılabilirsiniz (neredeyse her gün gelen üyelerimiz var). Devam etmek için ilk üç dersinizi 10 gün içinde almanızı öneririz.
5Dolaplarınız var mı?
Evet kişiye ait dolaplarımız mevcut ! Ders başlamadan önce, lütfen tüm kişisel eşyalarınızı stüdyoların veya soyunma odalarının dışındaki kilitli dolaplara koyduğunuzdan emin olun. Nasıl kullanılacağına dair her dolabın üzerinde talimatlar bulacaksınız. Bir dolaba uygun şekilde yerleştirilmeyen kaybolan veya çalınan eşyalardan sorumlu değiliz.
6Stüdyolarda duş var mı?
Evet ve dahası var! PLTS, tazelenmeniz için kilitli dolaplar, temiz havlular ve lüks bakım ürünleri içeren güzel ve temiz soyunma odaları sunar.
7Hamileyim veya yakın zamanda bir bebeğim oldu. Pilates antrenmanları yapabilir miyim?
Pilates sınıfları hamile kadınlar için uygundur. Hamileliğinizin altıncı veya yedinci ayına kadar tamamen güvenlidir. Belirli egzersizlerden emin değilseniz daima eğitmeninize danışın. Doğum yaptıktan sonra, yaklaşık sekiz ila on hafta sonra Pilates sınıflarına yeniden katılabilirsiniz. Ancak hamilelik döneminde ve doğumdan sonra derslerimizden herhangi birine katılmadan önce lütfen doktorunuza danışınız!
8Ders sırasında çocuğumu stüdyoya getirebilir miyim?
Sağlıklarını garanti edemediğimiz için çocukların stüdyoya girmesine izin verilmemektedir.
9Hesabıma ve paketime bir arkadaş getirmek mümkün mü?
Bir arkadaşla egzersiz yapmanın daha da iyi olabileceğini bilmemize rağmen, her yerin ayrı bir Pilates müşterisi tarafından ayrılması gerekir. Kişisel hesabınızdaki tavsiye bağlantısını kullanarak bir arkadaşınızı davet edebilirsiniz ve ikiniz de güzel bir ödül alacaksınız.

iletişim